A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Remeło i Dziunia. Jprdl idiotow nie brakuje.
Nie krytyk a stary lesny dziad, pewnie czerwony.
Dziśiaj w czwartek znowu ktoś strzelał.Ponoc klawisz na kogucie.
Ona codziennie grochówę gotuje.Dlatego tak wali.
Znam osobiscie doktora od fizyki kwantowej i to bardzo dlugo ,jeszcze ze szkoly sredniej ,ja bym te prawo wyborcze calkiem mu zabral - czubek jakich malo, a moze to przez te kwanty wlasnie?
Taaaa no naprawdę. Nakoksowany wydziarany i jeszcze w pierdlu. To zalety prawdziwego faceta.
Czubkami, to są ludzie głosujący na POPiS.
W głowę zachodzę skąd się bierze tylu pisowskich troli, którzy przy każdej okazji prowadzą swoją opłaconą propagandę.
Byl strzal dzis?
I jaki masz z tym problem? Radzę się zająć czymś ciekawym to nawet nie usłyszysz. Stoisz i wysłuchujesz to się nie dziw.