77
08.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Remeło i Dziunia. Jprdl idiotow nie brakuje.
(2019.08.08)

info

5  
  0
Nie krytyk a stary lesny dziad, pewnie czerwony.
(2019.08.08)
Dziśiaj w czwartek znowu ktoś strzelał.Ponoc klawisz na kogucie.
(2019.08.08)

info

4  
  0
Ona codziennie grochówę gotuje.Dlatego tak wali.
(2019.08.08)

info

4  
  0
Znam osobiscie doktora od fizyki kwantowej i to bardzo dlugo ,jeszcze ze szkoly sredniej ,ja bym te prawo wyborcze calkiem mu zabral - czubek jakich malo, a moze to przez te kwanty wlasnie?
Proton (2019.08.09)
Taaaa no naprawdę. Nakoksowany wydziarany i jeszcze w pierdlu. To zalety prawdziwego faceta.
No nie. ? (2019.08.09)
Czubkami, to są ludzie głosujący na POPiS.
(2019.08.09)
W głowę zachodzę skąd się bierze tylu pisowskich troli, którzy przy każdej okazji prowadzą swoją opłaconą propagandę.
krytyk (2019.08.09)

info

1  
  2
Byl strzal dzis?
Tygd (2019.08.09)

info

1  
  0
I jaki masz z tym problem? Radzę się zająć czymś ciekawym to nawet nie usłyszysz. Stoisz i wysłuchujesz to się nie dziw.
(2019.08.10)