A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
'Funkcjonariusze przeprowadzili ustalenia i przejrzeli monitoring' - HAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHA!! Dobry żart
I to coś ma prawa wyborcze i tego czegoś głos jest warty tyle samo, co doktora od fizyki kwantowej.
I ty też masz.
Jeszcze ja XD
Konfident to ciebie zrobił bo jeszcze robotę sknocił
Tylko lewactwo cieszylo sie ze smierci papieza,tylko dla lewactwa wizyty papieza byly problemem( kwachu,siwiec,miller) Garbusiarz cyklista
21.37 pada znów strzał.... Gdzie ta Policja?
Chyba 500 zł to nic :) Nadal strzela.
@Kubasińska - Dlatego demokracja to najgłupszy ustrój. Rządzić powinni specjaliści z danych dziedzin, a nie tacy zwykli ludzie, co rzucają petardy, żeby jakiś troglodyta wiedział, że jakiś mentalny jednokomórkowiec o nim myślał.
głupi artykulik, a zaroiło się od pisowskich trolli opłacanych przez rząd przez szemrane spółki i fundacje. napisałbym, że im więcej minusów, tym bardziej to prawda, ale pisowskie trolle będą plusować :D