Wybrany wątek opinii
Znam osobiscie doktora od fizyki kwantowej i to bardzo dlugo ,jeszcze ze szkoly sredniej ,ja bym te prawo wyborcze calkiem mu zabral - czubek jakich malo, a moze to przez te kwanty wlasnie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Czubkami, to są ludzie głosujący na POPiS.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1