Wybrany wątek opinii

Znam osobiscie doktora od fizyki kwantowej i to bardzo dlugo ,jeszcze ze szkoly sredniej ,ja bym te prawo wyborcze calkiem mu zabral - czubek jakich malo, a moze to przez te kwanty wlasnie?
Proton (2019.08.09)
Czubkami, to są ludzie głosujący na POPiS.
(2019.08.09)
Powrót do komentarzy