A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no to nieźle strollowała policjantów, a w celi siedzi papaj
Ale co mam sobie przypomnieć?
Głupia krowa strzela a ktoś się pyta kogoś w czym ma problem !!!! Problem jest i trzeba go rozwiązać a nie starać się tych wystrzałów nie słuchać jak to ktoś napisał. Czasami tu piszą naprawdę de. .le !
Napakowany i podziarany to teraz wyznacznik prawdziwego faceta,bardzo śmieszne,a jak chudy czy z brzuszkiem to nie,współczuje jej intelektu........
Dziwi mnie w naszym społeczeństwie że większość chodzą napuszeni i źli na wszystkich np w Portugali nie widziałem takich ludzi,większość weseli i sympatyczni nawet dla obcych.....
Strzela młoda Dominika dla szefiego
Tak to kocha
Natalka tak szybko rośnie:)