77
08.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no to nieźle strollowała policjantów, a w celi siedzi papaj
watykańczyk (2019.08.10)

info

0  
  0
Ale co mam sobie przypomnieć?
Mkmk (2019.08.10)
Głupia krowa strzela a ktoś się pyta kogoś w czym ma problem !!!! Problem jest i trzeba go rozwiązać a nie starać się tych wystrzałów nie słuchać jak to ktoś napisał. Czasami tu piszą naprawdę de. .le !
(2019.08.11)

info

2  
  0
Napakowany i podziarany to teraz wyznacznik prawdziwego faceta,bardzo śmieszne,a jak chudy czy z brzuszkiem to nie,współczuje jej intelektu........
(2019.08.11)

info

0  
  0
Dziwi mnie w naszym społeczeństwie że większość chodzą napuszeni i źli na wszystkich np w Portugali nie widziałem takich ludzi,większość weseli i sympatyczni nawet dla obcych.....
(2019.08.11)
Strzela młoda Dominika dla szefiego Tak to kocha
Wasata cyganka (2019.08.14)
Natalka tak szybko rośnie:)
Sebixon (2019.08.15)

info

2  
  0