Wybrany wątek opinii

Ale się powtarza. Psychopatka ma w głębokim poważaniu prawo i ten mandat. Co to jest 500 zł. Tyle pewnie dostaje co miesiąc od państwa. A mieszkańcy nadal cierpią i mają już tego dosyć.
krytyk (2019.08.08)
Nie krytyk a stary lesny dziad, pewnie czerwony.
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy