Wybrany wątek opinii
I to coś ma prawa wyborcze i tego czegoś głos jest warty tyle samo, co doktora od fizyki kwantowej.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
I ty też masz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Kubasińska - Dlatego demokracja to najgłupszy ustrój. Rządzić powinni specjaliści z danych dziedzin, a nie tacy zwykli ludzie, co rzucają petardy, żeby jakiś troglodyta wiedział, że jakiś mentalny jednokomórkowiec o nim myślał.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Znam osobiscie doktora od fizyki kwantowej i to bardzo dlugo ,jeszcze ze szkoly sredniej ,ja bym te prawo wyborcze calkiem mu zabral - czubek jakich malo, a moze to przez te kwanty wlasnie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1