Wybrany wątek opinii

I to coś ma prawa wyborcze i tego czegoś głos jest warty tyle samo, co doktora od fizyki kwantowej.
(2019.08.08)
I ty też masz.
Kubasińska (2019.08.08)
@Kubasińska - Dlatego demokracja to najgłupszy ustrój. Rządzić powinni specjaliści z danych dziedzin, a nie tacy zwykli ludzie, co rzucają petardy, żeby jakiś troglodyta wiedział, że jakiś mentalny jednokomórkowiec o nim myślał.
(2019.08.08)
Znam osobiscie doktora od fizyki kwantowej i to bardzo dlugo ,jeszcze ze szkoly sredniej ,ja bym te prawo wyborcze calkiem mu zabral - czubek jakich malo, a moze to przez te kwanty wlasnie?
Proton (2019.08.09)
Powrót do komentarzy