77
08.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ona kijem trzymetrowym by was leszcze nie chciała dotknąć!! widzieliście jej mężczyznę??napakowany, podziarany, po rpostu facet!! a wy blade tłuste cieniasy!! silni z neta
(2019.08.08)
Rok temu????????????
Abcde (2019.08.08)
A ty wielkich mądrości też nie piszesz...czy też można nazwać Cię pustakiem? Obrażając drugiego człowieka najpierw zacznij od samego Sb
Abcde (2019.08.08)
a nie lepiej ją posadzić z partnerem, obydwoje będą szczęśliwi
obserwator77 (2019.08.08)

info

16  
  0
to chyba na cześć papieża
warszawa (2019.08.08)
A co ,dziewczyna ma fantazje I pomysl ,az wstyd ze w miescie ponad 100 tysiecznym nikt wczesniej nie wpadl na taking pomysl,no coz lewackie zacofane miasto,brawo dziewczyna,popieram Ciebie cala dusza.Harbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.08.08)
Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
(2019.08.08)
Pewnie jakiś osilek w dresiku pelno takich w Elblągu
Ak47 (2019.08.08)
Noszenie dresów uwłacza mojej godności , tylko prostacki i frajerzy noszą dresy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak47 (2019.08.08)
@Zbyszek 1 - Skąd wiesz, że to nie prawackie. Masz już w głowie paranoję. Godzina wybuchów świadczy o czym innym niż lewactwo.
(2019.08.08)