UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kubasińska - Dlatego demokracja to najgłupszy ustrój. Rządzić powinni specjaliści z danych dziedzin, a nie tacy zwykli ludzie, co rzucają petardy, żeby jakiś troglodyta wiedział, że jakiś mentalny jednokomórkowiec o nim myślał.


Anuluj