UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

głupi artykulik, a zaroiło się od pisowskich trolli opłacanych przez rząd przez szemrane spółki i fundacje. napisałbym, że im więcej minusów, tym bardziej to prawda, ale pisowskie trolle będą plusować :D

antyAll

Anuluj