UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
głupi artykulik, a zaroiło się od pisowskich trolli opłacanych przez rząd przez szemrane spółki i fundacje. napisałbym, że im więcej minusów, tym bardziej to prawda, ale pisowskie trolle będą plusować :D
antyAll