UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko lewactwo cieszylo sie ze smierci papieza,tylko dla lewactwa wizyty papieza byly problemem( kwachu,siwiec,miller) Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Tylko lewactwo cieszylo sie ze smierci papieza,tylko dla lewactwa wizyty papieza byly problemem( kwachu,siwiec,miller) Garbusiarz cyklista
Zbyszek1