UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko lewactwo cieszylo sie ze smierci papieza,tylko dla lewactwa wizyty papieza byly problemem( kwachu,siwiec,miller) Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj