UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ty wielkich mądrości też nie piszesz...czy też można nazwać Cię pustakiem? Obrażając drugiego człowieka najpierw zacznij od samego Sb

Abcde

Anuluj