Wybrany wątek opinii

A co ,dziewczyna ma fantazje I pomysl ,az wstyd ze w miescie ponad 100 tysiecznym nikt wczesniej nie wpadl na taking pomysl,no coz lewackie zacofane miasto,brawo dziewczyna,popieram Ciebie cala dusza.Harbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.08.08)
@Zbyszek 1 - Skąd wiesz, że to nie prawackie. Masz już w głowie paranoję. Godzina wybuchów świadczy o czym innym niż lewactwo.
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy