Wybrany wątek opinii
A co ,dziewczyna ma fantazje I pomysl ,az wstyd ze w miescie ponad 100 tysiecznym nikt wczesniej nie wpadl na taking pomysl,no coz lewackie zacofane miasto,brawo dziewczyna,popieram Ciebie cala dusza.Harbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
@Zbyszek 1 - Skąd wiesz, że to nie prawackie. Masz już w głowie paranoję. Godzina wybuchów świadczy o czym innym niż lewactwo.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3