UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Noszenie dresów uwłacza mojej godności , tylko prostacki i frajerzy noszą dresy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ak47

Anuluj