UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Noszenie dresów uwłacza mojej godności , tylko prostacki i frajerzy noszą dresy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak47
Noszenie dresów uwłacza mojej godności , tylko prostacki i frajerzy noszą dresy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak47