UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co ,dziewczyna ma fantazje I pomysl ,az wstyd ze w miescie ponad 100 tysiecznym nikt wczesniej nie wpadl na taking pomysl,no coz lewackie zacofane miasto,brawo dziewczyna,popieram Ciebie cala dusza.Harbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj