A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest miasto starych ludzi, jak jezdze aut. do pracy rano mam wrazenie ze jestem jakims kosmita. Wszystko wali na rynek. Babcie i dziadki ledwo ida, ale mus jest isc na rynek. Mlodych brak! Ale cuz to miasto musi umrzec, aby sie odbic od dna. Sami jestesmy sobie winni, skoro wybrany zostal bardzo, ale to bardzo zaspany prezydent. Trzeba pic to piwo, ktore nawazyliscie i to przez 5 lat. Tylko Elblaga zal.
Kochany nie przesadzaj z tym, że w mieście jest za mało młodych ludzi i nie oczekuj, że pani Kasprzycka coś w tym temacie poradzi. Oczywiście wespół z mężem.
Portel sie stacza coraz nizej. Sie dziwie, ze dali z siebie zrobic tuba kasprzyckiej. W glowe zachodze jaki maja w tym interes. Czyzby klikniecia "kasprzyckiejteam" byly obrona przed konkurencja?
Słabe te wywody Pani Marii. ..
.. .myślę, że, przed słowem pierwsza jest myśl
To nie czytaj skoro to nie jest dla ciebie fajne i problem z głowy
Ptworz oczy kochana, same stare dziady.
POrtel to zawsze byla tuba PO.
Czy jest Pani pewna, że ludzi interesuje to, co Pani napisała? Trzeba pogodzić się z sytuacją. Nie tylko Pani odeszła na emeryturę, chociaż nie chciała. Życzę spokoju wewnętrznego i dużo zdrowia.
@AdamJ. - Chyba interesuje skoro czytasz i reagujesz