Wybrany wątek opinii
Portel sie stacza coraz nizej. Sie dziwie, ze dali z siebie zrobic tuba kasprzyckiej. W glowe zachodze jaki maja w tym interes. Czyzby klikniecia "kasprzyckiejteam" byly obrona przed konkurencja?
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
POrtel to zawsze byla tuba PO.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7