Wybrany wątek opinii

Portel sie stacza coraz nizej. Sie dziwie, ze dali z siebie zrobic tuba kasprzyckiej. W glowe zachodze jaki maja w tym interes. Czyzby klikniecia "kasprzyckiejteam" byly obrona przed konkurencja?
bluselka (2019.08.09)
POrtel to zawsze byla tuba PO.
(2019.08.09)
Powrót do komentarzy