A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja pana /pania nie znam. Ale życzę szerokiej drogi. Jako czytelnik PortElu mam pewność, że i bez pani /pana będzie on działał dalej a bez takich komentarzy poziom naszej internetowej gazety tylko się jeszcze bardziej podniesie
@RobertKoliński - Ale i nie przemilczać - gen, Wojciech Jaruzelski ----- A Katyń, Wołyń, A. K ??? tfu !!!
@kat na bolszewikow - Dobry acz zapiekły człowieku - najpierw sprawdzamy fakty, potem rzucamy kalumnie, nigdy odwrotnie; cyt. : "To ja pierwszy, po pięciu latach usilnych starań, wydarłem oficjalne uznanie prawdy o Katyniu. To mnie Gorbaczow wręczył listy zamordowanych i oświadczył publicznie, że winę ponoszą władze radzieckie, że to było NKWD. Czy o tym się dziś mówi? Nie - wspomina w rozmowie ze Zbigniewem Hołdysem były I sekretarz KC PZPR gen. Wojciech Jaruzelski. Gen. Jaruzelski wspomina, że był pierwszym z przywódców bloku komunistycznego, który odbył "długą rozmowę" z nowym sekretarzem generalnym KPZR Michaiłem Gorbaczowem, którego nazywa "rzeczowym, sympatycznym człowiekiem". - Postawiłem wtedy sprawę tzw. białych plam, w tym paktu Ribbentrop-Mołotow, deportacji, a zwłaszcza Katynia - podkreśla. " - całość wywiadu dla Wprost w sieci.
Jedynie z czym mogę polemizować to z twierdzeniem braku małostkowości u nowaczyka. Oj był on i małostkowy i mściwy, także Pani Mario....ot, taka dygresja.
@RobertKoliński - kiedy sobie wydziarasz na czole sierp i mlot analogicznie jak manson
Mario jesteś lekiem na całe zło. .. Zostań Naszym Świętym Mikołajem. .. Albo Mikołajową. .. Czy jakoś tak. 0
Tratatata z łyżką dziegciu. Po co marnować czas i litery na taki bełkot.
Tratatata z łyżką dziegciu. Po co marnować czas i litery na taki bełkot.
Bardzo prosze o poszukanie innego , zastepujacego slowo "belkot" Nie moge juz tego czytac! Sam felieton Pani Marii w zadnym razie nie jest belkotem , a zgrabnym , dobrze czytajacym sie tekstem. Gratuluję.
Gratuluje meża tej Pani. Oszczedzil komentarzy.