A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szanowna Pan(Panie) bardzo nas interesuje co p. Maria pisze i lubimy czytac jej felietony.
Jakbys mial pojecie o funduszach unijnych, to bys wiedział, że potrzebny jest wkład własny, a muzeum to nie jedyna instytucja w mieście.
Popieram ten komentarz. Pani Dyrektor siedziała cicho dopóki złota rybka spełniała jej życzenia. A teraz bunt na pokładzie, bo nie bylo po jej mysli. Kpina i hipokryzja.
A Pan z Ełku to jakie miał wyksztalcenie i kwalifikacje, ze az takie wilkie ambicje w Elblągu chcial realizować? Niech Pan powie jak się Pan tu z tego Ełku dostał? Rozumiem, że Pan jak wielki specjalista z publicznego naboru tu przyszedł? :)