UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Portel sie stacza coraz nizej. Sie dziwie, ze dali z siebie zrobic tuba kasprzyckiej. W glowe zachodze jaki maja w tym interes. Czyzby klikniecia "kasprzyckiejteam" byly obrona przed konkurencja?
bluselka
Portel sie stacza coraz nizej. Sie dziwie, ze dali z siebie zrobic tuba kasprzyckiej. W glowe zachodze jaki maja w tym interes. Czyzby klikniecia "kasprzyckiejteam" byly obrona przed konkurencja?
bluselka