UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Portel sie stacza coraz nizej. Sie dziwie, ze dali z siebie zrobic tuba kasprzyckiej. W glowe zachodze jaki maja w tym interes. Czyzby klikniecia "kasprzyckiejteam" byly obrona przed konkurencja?

bluselka

Anuluj