UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy jest Pani pewna, że ludzi interesuje to, co Pani napisała? Trzeba pogodzić się z sytuacją. Nie tylko Pani odeszła na emeryturę, chociaż nie chciała. Życzę spokoju wewnętrznego i dużo zdrowia.

AdamJ.

Anuluj