UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej się ucisz bo tylko się kompromitujesz tym idiotycznym anarchistycznym bełkotem Policja wojsko itd jest była i zawsze będzie bo bez nich wszyscy by się pozabijali
EG
Lepiej się ucisz bo tylko się kompromitujesz tym idiotycznym anarchistycznym bełkotem Policja wojsko itd jest była i zawsze będzie bo bez nich wszyscy by się pozabijali
EG