UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej się ucisz bo tylko się kompromitujesz tym idiotycznym anarchistycznym bełkotem Policja wojsko itd jest była i zawsze będzie bo bez nich wszyscy by się pozabijali

EG

Anuluj