96
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo inteligentny wpis! Człowiek który ma problemy z alkoholem, akceptacji w społeczeństwie i zachwianą równowagę psychiczną wyżywa się na portalach internetowych, bo tylko tam może przez chwilę ?zabłysnąć?! Przykład widać powyżej. Gratuluję życiowy szczęsciarzu
Nieudacznik życiowy ??????????? (2019.08.26)
O kurde jestem pielęgniarką jestem bezprodukcyjna czyli lipa
Ùuuuuuuuu (2019.11.19)
No będę się bronić trzepaczką do jajek.
Heeelena (2019.11.19)
A ja wolałbym sam być uzbrojony haha
Cześć i dobrze (2019.11.19)
Oj tam najpierw skoro betonują to rozwiążą problem zalewania Łęczyckiej i Grunwaldzkiej. Bo myślę że deweloperzy budowy na Łęczyckiej, straży pożarnej nie zrobią tego. Zgadnijmy wszystko puszczą do rowu zapomnianego przez miasto. Heniek musimy wyżej usypać wał na naszych działkach.
Józek D. (2019.11.19)
Etaty dla awoich
Qwerr (2021.08.14)

info

0  
  0