A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo inteligentny wpis! Człowiek który ma problemy z alkoholem, akceptacji w społeczeństwie i zachwianą równowagę psychiczną wyżywa się na portalach internetowych, bo tylko tam może przez chwilę ?zabłysnąć?! Przykład widać powyżej. Gratuluję życiowy szczęsciarzu
O kurde jestem pielęgniarką jestem bezprodukcyjna czyli lipa
No będę się bronić trzepaczką do jajek.
A ja wolałbym sam być uzbrojony haha
Oj tam najpierw skoro betonują to rozwiążą problem zalewania Łęczyckiej i Grunwaldzkiej. Bo myślę że deweloperzy budowy na Łęczyckiej, straży pożarnej nie zrobią tego.
Zgadnijmy wszystko puszczą do rowu zapomnianego przez miasto. Heniek musimy wyżej usypać wał na naszych działkach.
Etaty dla awoich