Wybrany wątek opinii
A kto Cię DZIADU będzie bronił w czasie "W" ?
Gów...o wiesz o wojsku... I jaki to kawałek chleba....
Stawiam stowe że nawet nie byłeś.
A jak tam tak cudownie to czemu sam nie pójdziesz...????
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Bo jestem za ambitny aby brać kasę za nic, a bronić na 100 % nie bedzie mnie ten zbiór leni i nierobow.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1