Wybrany wątek opinii

A kto Cię DZIADU będzie bronił w czasie "W" ? Gów...o wiesz o wojsku... I jaki to kawałek chleba.... Stawiam stowe że nawet nie byłeś. A jak tam tak cudownie to czemu sam nie pójdziesz...????
AWit (2019.08.08)
Bo jestem za ambitny aby brać kasę za nic, a bronić na 100 % nie bedzie mnie ten zbiór leni i nierobow.
(2019.08.09)
Powrót do komentarzy