UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby Pani po pedagogice poszła do Wojsk Obrony Terytorialnej, miało by to sens. Może do Brygady Zmotoryzowanej, ale do jednostki, gdzie potrzebne są ściśle określone zawody. No cóż. ..

Hmmm .. ?

Anuluj