UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pani Ania L. ,pewnie ma studia ,i w zyciu niczego nie osiagnela i nie osiagnie ,majac takie podejscie do ludzi , ich oceny . Po tych wszystkich wpisach widac ,ze ludzie bardzo dobrze ocenili prace pani Bozeny, z wyjatkiem p. Ani.Ani nie chce mi sie juz pisac jaka to musi byc zazdrosna i zawistna osoba. A i jeszcze jedna prawda, ktora musi poznac pani Ania - talent nie koniecznie potrzebuje studia !
Kpw