UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Ania L. ,pewnie ma studia ,i w zyciu niczego nie osiagnela i nie osiagnie ,majac takie podejscie do ludzi , ich oceny . Po tych wszystkich wpisach widac ,ze ludzie bardzo dobrze ocenili prace pani Bozeny, z wyjatkiem p. Ani.Ani nie chce mi sie juz pisac jaka to musi byc zazdrosna i zawistna osoba. A i jeszcze jedna prawda, ktora musi poznac pani Ania - talent nie koniecznie potrzebuje studia !

Kpw

Anuluj