UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Analfabetka drogowa w toyocie wymusza pierwszeństwo na motocykliście. .. - motocyklista nic nie winny z urazami ręki i nogi cierpi teraz w szpitalu. .A oszołomstwo pisze że to jego wina bo wsiadł na motor ! Jak trzeba mieć zryty mózg żeby tak pisać ?
Honda...aaa