UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba Tobie powinni zabrać prawo głosu na tym portelu człowieku każdy ma prawo jeździć czy to kobieta czy mężczyzna i każdy może spowodować wypadek równie dobrze facet jak i kobieta czy jeździ 50lat czy 10, czy rok
Kierowca auta