UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze że zostało zabrane prawo jazdy bo to czy kobieta czy mężczyzna zapewnie jeżdżą a potem dziwota że są wypatki jak łamią przepisy drogowe widać że tej Pani się gdzieś bardzo spieszylo że wymusila pierwszeństwo

Mala22

Anuluj