UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze że zostało zabrane prawo jazdy bo to czy kobieta czy mężczyzna zapewnie jeżdżą a potem dziwota że są wypatki jak łamią przepisy drogowe widać że tej Pani się gdzieś bardzo spieszylo że wymusila pierwszeństwo
Mala22