UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to jest panie Michale-autorze tego artykułu,że gdy jest rejestracja NEB to jest widoczna a gdy jest NE to zamazujesz?Jakiś kompleks masz czy celowo napędzasz tę falę nienawiści?

Ciekawy

Anuluj