UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest panie Michale-autorze tego artykułu,że gdy jest rejestracja NEB to jest widoczna a gdy jest NE to zamazujesz?Jakiś kompleks masz czy celowo napędzasz tę falę nienawiści?
Ciekawy
Jak to jest panie Michale-autorze tego artykułu,że gdy jest rejestracja NEB to jest widoczna a gdy jest NE to zamazujesz?Jakiś kompleks masz czy celowo napędzasz tę falę nienawiści?
Ciekawy