UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze że zostało zabrane prawo jazdy bo to czy kobieta czy mężczyzna zapewnie jeżdżą a potem dziwota że są wypatki jak łamią przepisy drogowe widać że tej Pani się gdzieś bardzo spieszylo że wymusila pierwszeństwo

Mala22