125
31.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto będzie płacił? Jak pobierasz mniej jak 5 m3 na dzień to nic nie płacisz. Jak sobie zarobisz za ciężką pracę, to też będziesz mógł kupić mieszkanie i podnajmować.
Zen (2019.08.01)
Jak rolnicy będą się dokładali a nie okradali państwa, to będą pieniądze na remonty. Skoro te drogi doprowadzasz do takiej ruiny to nie powinieneś mieć raczej pretensji. W Niemczech na przykład bardzo dużo rolników dorzuca się do remontów kapitalnych dróg i mają dojazdy do swoich pól naprawdę super, tylko pozazdrościć. Ponieważ dokładają się do dróg to dbają o nie a u nas w Polsce, bo się należy i mamy drogi jakie mamy.
(2019.08.01)
@Zen - Chciałeś powiedzieć, że jak sobie zarobisz bez brania wszelkich dopłat, to wtedy możesz tak pisać !
(2019.08.01)
To nie jedz ich produktów. Ciekawy jestem ile dni wytrzymasz.
rrrrrr (2019.08.01)
Jaka paranojA susza bambry doplaty za mokro bambry doplaty urodzaje nieurodzaje kleski bambry doplaty wody hektollitrami by chcieli ceny maja jak z kosmosu a ja za wode musze bulic
(2019.08.01)
Dopłaty to są po to, żeby ludzie mieli tańszą żywność w sklepie. Trzeba było obejrzeć niedawny Agrobiznes i tam rolniczka z Wielkiej Brytanii mówiła, że dzisiaj 60% kosztów produkcji w jej gospodarstwie to formalności związane z wymogami UE. Dlatego dopłaty to rekompensata za te wymogi. Mogliby zlikwidować te dopłaty w całej UE, ale też te bzdurne wymogi, których nie było przed wejściem do UE i wtedy rolnictwo funkcjonowało bez dopłat. Proste. Inaczej będzie po prostu żywność dużo droższa niż obecnie.
Zen (2019.08.01)
W Niemczech to człowieku drogi są tak zrobione, że po nich mogą jeździć nawet czołgi o masie ponad 70 ton. Tam władze wiedzą, że nawet mały najlżejszy kombajn do zboża waży więcej jak 10 ton i dlatego jak budują drogę na wsi to tak budują, żeby wytrzymała ona ruch ciężkich pojazdów proste. A u nas najlepierw zrobią jakiś wyrób drogopodobny, taki, że przejedzie po nim tylko osobówka, a potem się dziwią, że droga się zapada. Przecież to oczywiste, że na wsi odbywa się produkcja żywności i poruszają się ciężkie maszyny. Nie tylko kombajny, traktory ale też i mleczarki, śmieciarki, ciężarówki zakładów energetycznych czy koparki i ciężarówki do prac melioracyjnych ciągniki, które koszą wały i rowy.
Zen (2019.08.01)
Komuna Europejska wymyśliła regulacje, ile możesz podlewać podlewać swoje pola i kwiatki w doniczkach. Jak chcesz podlać więcej, to musisz płacić surową karę.
(2019.08.01)
To sobie wykop studnię, albo też korzystaj z rzeki i nie będziesz musiał płacić. Kto ma ceny jak z kosmosu? To są w sklepach za czarną porzeczkę płacą w skupie od 60gr do 1 zł a w sklepie jest po 20 zl/kg To miej pretensje do handlowców, ale widzę, że dalej opowiadasz te bzdury. Jak u nas nie będzie rolnictwa to dopiero będziesz miał ceny jak z kosmosu. Tak jak jest to na Słowacji i Czechach, tam u nich rolnictwo zostało mocno ograniczone i teraz muszą sprowadzać dużo droższą żywność z Niemiec i Austrii, albo jeżdżą na zakupy właśnie do Polski.
Zen (2019.08.01)
Szkoda, że nie słuchałeś na tym wykładzie na którym była mowa o Żuławach, na których są głównie gleby mineralne (mady). ;)
>" (2019.08.01)

info

0  
  1