Wybrany wątek opinii
odpowiem bo PL to jedno wielkie szambo
Do moderacji
Odpowiedz
6
12
Rolnicy to jedne wielkie bagno tylko plakac sie nauczyli
Do moderacji
Odpowiedz
6
12
@Ass - Napisał i jest to kolejny trafny komentarz : " Rolnicy to jedne wielkie bagno tylko plakac sie nauczyli" - Dodam ci w szczególności z Wikrowa i okolic !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
To nie jedz ich produktów. Ciekawy jestem ile dni wytrzymasz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0