Wybrany wątek opinii

odpowiem bo PL to jedno wielkie szambo
(2019.07.31)
Rolnicy to jedne wielkie bagno tylko plakac sie nauczyli
Ass (2019.07.31)
@Ass - Napisał i jest to kolejny trafny komentarz : " Rolnicy to jedne wielkie bagno tylko plakac sie nauczyli" - Dodam ci w szczególności z Wikrowa i okolic !!!
(2019.07.31)
To nie jedz ich produktów. Ciekawy jestem ile dni wytrzymasz.
rrrrrr (2019.08.01)
Powrót do komentarzy