UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto będzie płacił? Jak pobierasz mniej jak 5 m3 na dzień to nic nie płacisz. Jak sobie zarobisz za ciężką pracę, to też będziesz mógł kupić mieszkanie i podnajmować.

Zen

Anuluj