UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To sobie wykop studnię, albo też korzystaj z rzeki i nie będziesz musiał płacić. Kto ma ceny jak z kosmosu? To są w sklepach za czarną porzeczkę płacą w skupie od 60gr do 1 zł a w sklepie jest po 20 zl/kg To miej pretensje do handlowców, ale widzę, że dalej opowiadasz te bzdury. Jak u nas nie będzie rolnictwa to dopiero będziesz miał ceny jak z kosmosu. Tak jak jest to na Słowacji i Czechach, tam u nich rolnictwo zostało mocno ograniczone i teraz muszą sprowadzać dużo droższą żywność z Niemiec i Austrii, albo jeżdżą na zakupy właśnie do Polski.
Zen