UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak rolnicy będą się dokładali a nie okradali państwa, to będą pieniądze na remonty. Skoro te drogi doprowadzasz do takiej ruiny to nie powinieneś mieć raczej pretensji. W Niemczech na przykład bardzo dużo rolników dorzuca się do remontów kapitalnych dróg i mają dojazdy do swoich pól naprawdę super, tylko pozazdrościć. Ponieważ dokładają się do dróg to dbają o nie a u nas w Polsce, bo się należy i mamy drogi jakie mamy.