UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie policjanci wypiłem tylko "cwiartke" poco ten dym jak nikomu się nic nie stało tylko ja się lekko potluklem i nie mam siły dmuchać w alkomat dziwię się że facet byl wstanie usiąść na ten pojazd i go wgl odpalić bezmozgowiec!

Elblazk