UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
67lat i 500+. Jak ktoś jest murzynem to robi na dwa etaty bo nie jest się w stanie z jednego utrzymać.
Oi
67lat i 500+. Jak ktoś jest murzynem to robi na dwa etaty bo nie jest się w stanie z jednego utrzymać.
Oi