Wybrany wątek opinii

Znowu wioskowa dzicz ze stałym zastrzykiem gotówki z socjalow i +500 szaleje na drogach. Kiedy do Was ludzie dotrze, że pieniążki "za darmo" budują patologię. Nie na darmo mówi się, ze praca uszlachetnia. Ja pracuje na 2 etaty, a mam mniej niż ta patola z wiosek. Ja mówię tej niesprawiedliwości stanowcze "NIE". RZADAM, aby pieniądze z moich podatków poszły np na budowę 4 pasmowej DK22 z Malborka do Elbląga, bo kazdrgo dnia nią jezdze i każdego nie mam nerwy!!! Bo ta droga już się nie nadaje do normalnego użytkowania.
Gosc23w (2019.07.30)
67lat i 500+. Jak ktoś jest murzynem to robi na dwa etaty bo nie jest się w stanie z jednego utrzymać.
Oi (2019.08.22)
Powrót do komentarzy