UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie policjanci wypiłem tylko "cwiartke" poco ten dym jak nikomu się nic nie stało tylko ja się lekko potluklem i nie mam siły dmuchać w alkomat dziwię się że facet byl wstanie usiąść na ten pojazd i go wgl odpalić bezmozgowiec!
Elblazk