A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze taktycznie grająca obrona, Mały wraca do formy. Kuczałek jak zwykle klasa, ciekawy zawodnik ten Ryk. Udało się zmontować niezłą drużynę, jednak bym kupił jeszcze 2 zawodników, jednego do ataku i jednego na prawą obronę.
Natomiast Lech zlepek indywidualności, nie ma tam drużyny, dodatkowo mentalnie to jeszcze są dzieciaki i jak nie zmienią nastawienia to gówno osiągną pomimo tej ich szkółki całej.
i tak do końca jeszcze tylko 32 mecze jeden krok z 33 zrobiony jazda! ZKS WSZYSCY NA TORUŃ WSPIERAĆ OLIMPIE W 1 MECZU WYJAZDOWYM
zksssss
faktycznie lech to 17 18 latkowie ale 4:0 dobra gra fajnie za tydzień kolejny beniaminek i 6 pkt w Elblągu ! Brawo młodzi Olimpijczycy Krasa fajnie inni też można w Elblągu mieć dobrych graczy wychowanków? Można brawo ksiądz i kibice ZKS
Martwi trochę prawa obrona gdzie niemiłosiernie był ogrywany jak junior Sedlewski.
Jak na Olimpie troche tak jakby kosmiczne . Zaplecze extraklasowca i taki spektakl . Chyba najstarsze kibicki już zapomniały kiedy taki mecz poniekąd .
Jestem na wyjeździe. Dlaczego pod koniec 1 połowy zszedł Prituliak
Złapał uraz stopy. Nadzieja że nic poważnego.
Dobra euforia opadła :) oby prezes teraz nie zakazał chłopakom wygrywać kolejnych meczy, a zaczął kombinować co tu z I ligą, jeśli się I liga nie uda takie rozwiązanie będzie lepsze niż "zakaz" :)
Spokojnie panowie nie popadajmy w euforię to były tylko rezerwy Lecha niektórzy zawodnicy z Poznania byli nawet nie pelnoletni także spokojnie 3 pkt cieszą drużyna niech uwierzy w siebie i może być dobrze mecz za tydzień będzie dopiero miarodajny.