UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Spokojnie panowie nie popadajmy w euforię to były tylko rezerwy Lecha niektórzy zawodnicy z Poznania byli nawet nie pelnoletni także spokojnie 3 pkt cieszą drużyna niech uwierzy w siebie i może być dobrze mecz za tydzień będzie dopiero miarodajny.
Cvb