UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie panowie nie popadajmy w euforię to były tylko rezerwy Lecha niektórzy zawodnicy z Poznania byli nawet nie pelnoletni także spokojnie 3 pkt cieszą drużyna niech uwierzy w siebie i może być dobrze mecz za tydzień będzie dopiero miarodajny.

Cvb

Anuluj