UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spokojnie panowie nie popadajmy w euforię to były tylko rezerwy Lecha niektórzy zawodnicy z Poznania byli nawet nie pelnoletni także spokojnie 3 pkt cieszą drużyna niech uwierzy w siebie i może być dobrze mecz za tydzień będzie dopiero miarodajny.
Cvb