UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

faktycznie lech to 17 18 latkowie ale 4:0 dobra gra fajnie za tydzień kolejny beniaminek i 6 pkt w Elblągu ! Brawo młodzi Olimpijczycy Krasa fajnie inni też można w Elblągu mieć dobrych graczy wychowanków? Można brawo ksiądz i kibice ZKS


Anuluj