UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak na Olimpie troche tak jakby kosmiczne . Zaplecze extraklasowca i taki spektakl . Chyba najstarsze kibicki już zapomniały kiedy taki mecz poniekąd .

docent

Anuluj