UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak na Olimpie troche tak jakby kosmiczne . Zaplecze extraklasowca i taki spektakl . Chyba najstarsze kibicki już zapomniały kiedy taki mecz poniekąd .
docent
Jak na Olimpie troche tak jakby kosmiczne . Zaplecze extraklasowca i taki spektakl . Chyba najstarsze kibicki już zapomniały kiedy taki mecz poniekąd .
docent