UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra euforia opadła :) oby prezes teraz nie zakazał chłopakom wygrywać kolejnych meczy, a zaczął kombinować co tu z I ligą, jeśli się I liga nie uda takie rozwiązanie będzie lepsze niż "zakaz" :)

Pijak z prostej

Anuluj