UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra euforia opadła :) oby prezes teraz nie zakazał chłopakom wygrywać kolejnych meczy, a zaczął kombinować co tu z I ligą, jeśli się I liga nie uda takie rozwiązanie będzie lepsze niż "zakaz" :)
Pijak z prostej