28
26.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Każdy kto ogląda naszą rodzimą Ekstraklape,później obejrzy sobie mecz Olimpii a na koncu pójdzie na mecz IV ligowych rezerw zauważy że różnica poziomu,którą prezentują owi kopacze nie jest jakaś kosmicznie wielka...także bez bajek panie Nocoń o przeskakiwaniu poziomów :)))
Jfhff (2019.07.26)
zks zks tylko olimpia
(2019.07.26)

info

10  
  1
dużo młodych z rezerw ale wolę aby oni grali i serce zostawiali dla Wielkiej Dumy Miasta niż goście co mają wyj*** WSZYSCY NA TORUŃ !!!
(2019.07.26)

info

13  
  1
Zobaczymy jak ta ekipa będzie grała...na sparingu z Bałtykiem fajnie to wyglądało...oby młodzi się nie podpalili...będę kibicował do samego końca... zawsze ZKS
GiSer (2019.07.26)

info

12  
  1
Czy kolratka nie jest obowiązkowa?
(2019.07.26)

info

6  
  3
Co Ty wiesz o strzelaniu bramek, Ty tylko kibic jesteś.
Koala (2019.07.26)
Szanowny prałacie, prezesie ZKS jako jeden z wielu kibiców proszę Cię oddaj stołek prezesurę innej osobie. Jakiej?? O tym niech zadecyduje walne zgromadzenie. Prośbę swą motywuje tym, że ludzie po Tobie jadą, może warto oddać władzę i zobaczyć jak to będzie. A może warto zrobić rozłąkę i powrót do korzeni Olimpia 2004, jeśli uważasz, że ZKS Olimpia Elbląg bez Ciebie umrze to pamiętaj - rozłąka ze zmarłymi jest tylko chwilowa - będziesz mógł wrócić. Z wyrazami szacunku
Pijak z prostej (2019.07.26)
Walne zgromadzenie już nie decyduje od 2011 lub 2012 Olimpia jeżeli chodzi o sekcje piłkarska jest sekcja autonomiczna czyli o wyborze prezesa decyduje prezes oraz wice prezes i jeden członek zarządu taki stan rzeczy zawdzięczamy obecnemu wice prezesowi.
(2019.07.26)
No dobra Pawełku, zobaczymy w niedziele i w nastepnch kolejkach, tylko światło zapal w odpowiednim momęcie mamy nadzieje że nie bedziesz musiał go szybko zgasić.
(2019.07.26)

info

3  
  2
Współpraca z Arka......
(2019.07.26)

info

2  
  4