UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zobaczymy jak ta ekipa będzie grała...na sparingu z Bałtykiem fajnie to wyglądało...oby młodzi się nie podpalili...będę kibicował do samego końca... zawsze ZKS
GiSer
Zobaczymy jak ta ekipa będzie grała...na sparingu z Bałtykiem fajnie to wyglądało...oby młodzi się nie podpalili...będę kibicował do samego końca... zawsze ZKS
GiSer