UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zobaczymy jak ta ekipa będzie grała...na sparingu z Bałtykiem fajnie to wyglądało...oby młodzi się nie podpalili...będę kibicował do samego końca... zawsze ZKS

GiSer

Anuluj