Wybrany wątek opinii

Każdy kto ogląda naszą rodzimą Ekstraklape,później obejrzy sobie mecz Olimpii a na koncu pójdzie na mecz IV ligowych rezerw zauważy że różnica poziomu,którą prezentują owi kopacze nie jest jakaś kosmicznie wielka...także bez bajek panie Nocoń o przeskakiwaniu poziomów :)))
Jfhff (2019.07.26)
Co Ty wiesz o strzelaniu bramek, Ty tylko kibic jesteś.
Koala (2019.07.26)
Powrót do komentarzy