UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każdy kto ogląda naszą rodzimą Ekstraklape,później obejrzy sobie mecz Olimpii a na koncu pójdzie na mecz IV ligowych rezerw zauważy że różnica poziomu,którą prezentują owi kopacze nie jest jakaś kosmicznie wielka...także bez bajek panie Nocoń o przeskakiwaniu poziomów :)))

Jfhff